Fotel relaksacyjny to prywatny masażysta w Twoim domu. Wyobraź sobie codziennie wymasowane plecy, relaks, brak stresu i odprężenie. Fotel relaksacyjny z funkcją masażu
pozwoli złagodzić dolegliwości związane z nagromadzonym w organizmie stresem, poprawia samopoczucie i zapewnia komfortowy wypoczynek. Poza tym świetnie się sprawdza podczas czytania czy oglądania telewizji. Rozsiądź się wygodnie. Wielopozycyjny fotel relaksacyjny z podnóżkiem pozwoli ci przyjemnie spędzić czas. Ty rozmawiasz a twój fotel masujący dba o twoje dobre samopoczucie.

Nasz profesjonalny fotel do masażu to doskonały wybór zarówno do biura czy mieszkania. Wysokiej jakości eko skóra oraz minimalistyczny design sprawiają, że fotel relaksacyjny sprawdzi się w każdej przestrzeni. Zapewni komfortowy wypoczynek nie tylko po ciężkim dniu pracy, ale da odetchnąć kobietom w ciąży, mamom podczas karmienia dziecka czy osobom starszym. Zdecyduj się na fotel z podnóżkiem i masażem – dzięki temu nie będziesz miał żadnych problemów, żeby wstać z Twojego wygodnego siedziska. Możesz wybierać spośród różnych modeli i kolorystyki. Na pewno znajdziesz fotel relaksacyjny, który będzie pasował do Twojego wnętrza.

Wybierasz fotel relaksacyjny? Zwróć uwagę na jego możliwości. Oprócz designu i wysokiej jakości wykończenia, warto sprawdzić dodatkowe elementy. Dobry fotel relaksacyjny posiada kilka funkcji masujących i różny poziom intensywności masażu. Fotel relaksacyjny z funkcją podnośnika ułatwia wstawanie osobom starszym i kobietom w ciąży. Dodatkowo dzięki zastosowaniu funkcji ciepła, pozwoli na przyjemne rozluźnienie i ogrzanie całego ciała. Fotel relax z funkcją masażu powinien również posiadać 4 kółka. Dzięki temu jego ustawienie w najbardziej optymalnym miejscu w mieszkaniu nie sprawi żadnych problemów nawet jednej osobie, pomimo sporej wagi – w zależności od modelu od 35 kg do około 45 kg. Dodatkowo niektóre modele posiadają możliwość zaprogramowania czasu działania funkcji masujących – zwykle od 1 do 99 minut. Dzięki temu możesz spokojnie poddać się zabiegom relaksacyjnym bez obaw o spóźnienie na ważne spotkanie biznesowe czy rodzinny obiad.

Fotel relaksacyjny powinien posiadać również pilota do łatwego sterowania funkcjami masażu, ustawienia najlepszego w danym momencie poziomu intensywności, włączenia i wyłączenia funkcji ciepła czy ustawienia pozycji fotela, jeśli został wyposażony w podnośnik. Ważna jest również prostota obsługi fotela. Pilot pozwala na łatwe i samodzielne włączenie i ustawienie funkcji każdemu, bez względu na stopień zaawansowania technologicznego.

Pozwól sobie na komfort we własnym domu. Pozwól się rozpieszczać. Codziennie. Relaksacyjny fotel stanie się Twoim przyjacielem, który przywróci dobre samopoczucie każdego dnia bez konieczności umawiania masażysty czy odwiedzenia gabinetu masażu. Meble, które wybierasz do Twojego wnętrza są wyjątkowe. Dzięki temu Twoje mieszkanie to kwintesencja Ciebie: Twojego smaku, potrzeb, oczekiwań i uczuć. Dlatego wysokiej jakości fotel masujący to nie luksus, tylko proste rozwiązanie na wygodę i odpoczynek w Twoim domu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.